Ти не можеш побудувати яскраве МАЙБУТНЄ не зціливши МУНУЛОГО.

Привіт!

В Цьому Вебінарі Я Ділюся 8ма Секретами, Які Мені Передалися Впродовж Декількох Років Від Різних Наставників Та Вчителів І Котрі Я Особисто Застосовую Щоденно В Своєму Житті Вже Роками. Практикуючи Ці Інструменти Ти Зможеш Перевести Підсвідомі Установки На Рівень Свідомості, Щоб Налаштувати Себе На Хвилю Своïх Мрій, Цілей Та Бажань. Ти Навчишся Активовувати Своï Надзвичайні Сили Та Таланти. Щоденна Практика Перелічених Секретів Допоможе Тобі Досягнути Реальність, Якоï Ти Прагнеш З Легкістю, Грацією І БЕЗ СТРЕСУ!

Я пропоную цей вебінар по надзвичайній ціні, тому що я знаю наскількі ці знання зараз потрібні кожному із нас.

Що ти знайдеш в цьому Вебінарі:

 💎 Хто така ресурсна людина і чому ти хочеш нею бути. 

💎 Сила підсвідомості і що з нею робити.

💎 Інтуіція. Вона є у нас всіх.

💎 Розриваємо кільце постійного стресового стану.

💎 Секрет багатозадачності.

💎 Як себе вивести з панічного приступу.

💎 Інструмент, з допомогою якого здійснюються НАЙЗАПОВІТНІШІ МРІÏ.

💎 Найцінніша вправа в кінці вебінару, яка розкриє твоï істинні таланти та збалансує твоє тіло з підсвідомим та свідомим.

💎Так! Це Для Мене!💎

Зареєструйся або увійди в свій рахунок, щоб переглянути Вебінар. Вартість вебінару $11.

Оксана

Я знаю, що методики, якими я тут ділюся працюють тому, що я особисто ïх перепробувала і практукую сама. Я досягла рівнів успіху, про які колись навіть боялась мріяти і вважала недоступними для мене. Виросла в маленькому селі на Західній Украïні, де вилелеяла невпевненість в собі і в своïх спроможностях. Зависока, нічого не варта, без закінченоï освіти, з $300 в кишені я переïхала до Сполучених Штатів коли мені було 19. Сказати, що переïзд дався нелегко – то нічого не сказати. Але я не про те. Всі своï травми я чемно привезла з собою і минуло декілька років перед тим як я почала ïх діставати з підсвідомості і пропрацьовувати.

Про

Спочатку до мене завітала йога. Практикую вже 10 років. Потім я почала купувати квитки на семінари персональних коучів таких як Джек Кенфілд, Тоні Робінс, Гері Вайнерчук. Багато чого навчилась у них і ділюся зі своïми клієнтами подібними методиками. Закінчила тут традиційне навчання на Міжнародних Відносинах і навіть гарно пропрацювала в офісі 2.5 роки поки не прочитала книжку “Думай і Багатій” Наполеона Хілла. Після цього інвестувала $35,000 у навчання по торгівлі на фінансових біржах, яке успішно закінчила у 2018. З тих пір відробила повністю все, що інвестувала і продовжую заробляти гроші легко і в великих кількостях. Також в 2018 розпочала навчання по астрологіï і в 2019 по Васту (наука про потік енергій по архітектурних будівлях). Тоді я і зрозуміла, що моïм покликанням в житті – то є ділитися безцінними знаннями, які з здобула для себе якось здається випадково, хоча я знаю, що нічого випадкового не буває. Адже ми всі заслуговуємо жити найкращою версією свого життя, бути щасливими в УСІХ СФЕРАХ і ніколи не погоджуватись на менше. В вересні 2020 розпочинаю навчання Мастер Коуч у лідер академіï по психологіï та особистому розвитку Вероніки Хацкевич.

Секрет

Живучи в одній з найрозвинутіших краïн світу я зрозуміла, що знання, які трапились мені так просто не приходять до кожного і більшість людей про це не знають і не застосовують. Результатом є ïхнє щоденне мізерство, нещастя і самоненависть. Хороші новини в тому, що над цим можна і ТРЕБА працювати. Ми можемо себе навчити правильно думати і діяти, щоб багатсво легко приходило до нас, щоб до нас ставились з повагою і любов’ю, щоб наше фізичне тіло виглядало нам до вподоби, здоров’я завжди було з нами, щоб ми займались душевним ділом і так далі. Все перелічене починається у нас всередині, на рівні підсвідомості. І те, що ти читаєш це послання означає, що ти стоïш на вірному шляху і робиш кроки в правильному напрямку, тому за тебе я надзвичайно рада. Ще раз вітаю і бажаю максимального росту і процвітання. Щиро надіюсь, що моï роботи принесуть тобі користь і нададуть наснаги змінити все, що потребує змін і посилити все, що потребує сил. Я з тобою і пам’ятай, ТИ МОЖЕШ ВСЕ!

💎Так! Це Для Мене!💎

Зареєструйся або увійди в свій рахунок, щоб переглянути Вебінар. Вартість вебінару $11.


Оксана володіє справжнім талантом надихати і мотивувати бути кращою версією себе. Ïï енергія зачаровує. Вона з легкістю ділиться своïми знаннями, які залягають глибоко у серці і допомагають рухатись моïм шляхом з впевненістю і чітким напрямком.

Вікторія Д.


Життя, яке ти заслуговуєш чекає на тебе тут і зараз.

💎Так! Це Для Мене!💎

Зареєструйся або увійди в свій рахунок, щоб переглянути Вебінар. Вартість вебінару $11.